Autozlitwy.pl

Ceramizery

Ceramizery

Jako iż nasza firma specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów z praktycznie całej Europy zachodniej za pośrednictwem Litewskich handlarzy. Jak nam wiadomo w/w samochody mają już swój przebieg, Dowolex poleca stosowanie olejów z dodatkiem ceramicznym lub zastosowanie prezentowanego środka ceramicznego dolewając do standardowych olejów. Niniejszy produkt jest polski i sprawdzony tak samo jak niemiecki Cera Tec firmy Liqui Moly. Środki te na pewno nie zaszkodzą naszym silnikom, a wręcz przeciwnie pomogą. Ważną cechą tych środków jest to że w przypadku dużego wycieku oleju z silnika lub całkowita utrata oleju z silnika nie spowoduje przytarcia silnika lub całkowitego jego zatarcia. Ciekawym jest to że we własnych eksploatacjach samochodów zauważyłem znaczną poprawę pracy silników. Samochód z silnikiem Diesla nie dymi, pracuje ciszej i poprawiła się jego moc. A najciekawszym efektem stosowania ceramizera czy olejów z dodatkiem ceramicznym jest faktycznie mniejsze zużycie paliwa. Życzę miłej lektury.

Ceramiezer jak również Cera Tec jest do nabycia w sklepie Galon w Białymstoku ul. Hetmańska 70. —-> klik

Regeneracja poprzez ceramizację – dodatki do oleju Ceramizer

Ceramizacja to innowacyjna technologia, która pozwala zregenerować silniki, skrzynie biegów, mosty i inne urządzenia, w których występuje tarcie metalu o metal. Warstwa ceramiczna powstaje dzięki połączeniu i dyfuzji cząsteczek Ceramizera® z cząsteczkami metalu przemieszczającymi się w oleju. Efektem procesu ceramizacji jest powstanie warstwy ceramiczno-metalowej wypełniającej ubytki w strukturze metalu i przywracającej nominalny stan mechanizmu.

Proces regeneracji części oraz tworzenia warstwy ceramicznej odbywa się automatycznie, już po 200 km od momentu dodania preparatu do oleju można zauważyć korzyści.

Dosyć niezwykłym wydaje się brak konieczności demontażu urządzenia. Użycie Ceramizerów w postacidodatków do oleju przynosi istotne korzyści takie jak możliwość użytkowania pojazdu w trakcie jego regeneracji, oszczędność czasu i nawet 20- 30-krotnie niższy koszt regeneracji mechanizmu w porównaniu do tradycyjnej usługi naprawczej.

Dodatki do oleju silnikowego marki Ceramizer przeszły szereg testów, w tym testy jazdy bez oleju i testy przemysłowe. Zapoznaj się również z istotą działania i licznymi opiniami użytkowników (ponad 240 stron).