Autozlitwy.pl

liqui-moly

liqui-moly

Jeśli pierwszy raz słyszysz o marce oleju Liqui Moly, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy jest to dobra marka? Firma Liqui Moly nie jest w Polsce tak popularna jak chociażby Mobil czy Motul.
Jednak wystarczy spojrzeć na oceny naszych zachodnich sąsiadów aby przekonać się, że oleje Liqui Moly bardzo wyróżniają się na tle konkurencji.
Jedną z niewątpliwych zalet produktu jest jego cena. W porównaniu z wieloma innymi produktami podobnej klasy za tę samą ilość oleju zapłacimy mniej. Mamy możliwość zakupu oleju w bańkach po 5 litrów co dla wielu ma również niebagatelne znaczenie.
Olej ma unikalną formułę, która została stworzona w celu zwiększenia wydajności silnika i zmniejszenia tarcia oraz szkodliwych zanieczyszczeń.

Podsumowując chcielibyśmy podkreślić, że oleje silnikowe firmy Liqui Moly to produkty premium z najwyższej półki. Zostały zaprojektowane w taki sposób aby spełniały nawet najbardziej wyśrubowane normy. Doskonale zbierają sadzę ze spalin przyczyniając się do zmniejszania zanieczyszczeń środowiska. Zawierają specjalnie laboratoryjnie opracowane formuły utrzymujące silnik w idealnej czystości.
Co więcej, silniki pracujące na liqui moly zużywają wyraźnie mniej paliwa. Głównym założeniem inżynierów było stworzenie produktów wyróżniających sie zmniejszeniem tarcia mechanicznego. Jak pokazuje wiele testów, zamierzenie to zostało osiągnięte.
Marka Liqui Moly na pewno nie jest na naszym rynku tak znana jak chociażby Castrol czy Mobil, ale niewątpliwie znajdzie swoją indywidualną grupę odbiorców.
Kto choćby raz zaleje silnik olejem Liqui Moly długo pozostaje wierny tej marce.

Liqui Moly ta firma powstała w 1957 z siedzibą w Niemieckim Uhlm. W Polsce przedsiębiorstwo kojarzone jest z głównie z olejami silnikowymi oraz dodatkami. Jednak w swojej ofercie posiada całą gamę produktów do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i innych pojazdów. Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim takim produktom jak dodatek czyszczący do silników diesla Diesel Spulung, płukankom silnika Engine Flush oraz olejowi silnikowemu z dodatkiem dwusiarczku molibdenu.

częściowe źródło: mij.pl

A teraz na zakupy: Oleje Galon

Liqui Moly