EnglishLithuanianPolishRussianUkrainian

Przygotuj się do wyjazdu na Litwę

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Skąd taki tytuł? Otóż do wyjazdu należy się przygotować. Bazar samochodowy w Kownie faktycznie jest bardzo duży, lecz wcale to nie oznacza że zajedziemy i na 100% kupimy auto. Dlatego też odwiedzając moją stronę www.dowolex.pl trzeba zabezpieczyć wyjazd alternatywą z ogłoszeń na stronach auto.plius.lt lub autogidas.lt. Są to największe portale litewskie z samochodami. Połączenie takiej kombinacji znacznie zwiększa szanse na znalezienie auta. Taka alternatywa jest bardzo dobrą wskazówką dla tych co szukają nietypowego samochodu. Otóż wiadomo że nietypowe auta nie sprzedają tak jak popularne modele, dlatego też Litewscy sprzedawcy bardzo chętnie korzystają właśnie z ogłoszeń na wcześniej wymienionych portalach. Moi klienci którzy przyjeżdżają z różnych stron Polski własnie w ten sposób przygotowywali się do wyjazdu z efektem zadowolenia.

Znalazłeś auto z ogłoszeń?

Zasada jest prosta, nawiązujemy kontakt telefoniczny, a następnie mailowy, w którym podajemy linki do ogłoszeń lub ID ogłoszenia. Jeśli ogłoszenie zakwalifikujemy do dalszych działań, nawiązujemy kontakt z Litwą, rozmawiamy ze sprzedawcą na temat auta, jego pochodzenia, stanu itp. Następnie wspólnie z klientem decydujemy co dalej.

Giełda i ogłoszenia?

Tak, jest to do zrealizowania. Jedziemy do Kowna na bazar samochodowy i jeśli tam nic nie znajdziemy, uderzamy we wcześniej przygotowane ogłoszenia. Przy tym trzeba pamiętać że czas nas goni i z ogłoszeniami nie można przesadzać w odległościach. Nie może zabraknąć nam czasu. Czasami jest tak że działamy odwrotnie. Jeśli priorytetem jest auto z ogłoszenia, w pierwszej kolejności jedziemy na ogłoszenie, a alternatywą pozostaje bazar samochodowy w Kownie.  Nie mniej jednak szansa na zakup samochodu jest większa.