Zaznacz stronę

 Auto z litwy-BIAŁYSTOK

  Oferty samochodów z Litwy kliknij lub odwiedź zakładkę SAMOCHODY

 

    Doświadczenie, fachowa i szybka obsługa - DZIAŁAMY NAJDŁUŻEJ NA RYNKU 

Firma zajmuje się pomocą w sprowadzeniu aut z Litwy.

Dlaczego z Litwy? Generalnie kraj jak i handlujący niczym nie różnią się od naszego kraju, lecz jednak można taniej kupić auto. Ponadto po co jechać na zachód i szukać jak można zajechać na Litwę, dokładnie do Kowna na bazar samochodowy i mieć „cały zachód w jednym miejscu” Można tam znaleźć samochody z różnych krajów Europy zachodniej, różnych marek, modeli i o różnych rocznikach. Nasza działalność polega na pomocy w znalezieniu, sprawdzeniu i dopilnowaniu wszelkiej formalności związanej z zakupem, rejestracją i ubezpieczeniem samochodu. Litewski rynek samochodowy nie stanowi dla mnie problemu, znam wszelkie kruczki i haczyki z jakimi można się spotkać podczas zakupu auta, które następnie mogą przysporzyć kłopotów. Działalność nasza na tym rynku zaczęła się w 2004 roku po wejściu Polski i Litwy do UE. Nie obawiajcie się tego rynku, dzwońcie i ruszamy.

Samochody

Dodaję dwa litewskie portale z ogłoszeniami samochodów. Ogłoszenia odzwierciedlają ceny na całej Litwie samochodów używanych. Nie mniej jednak tu też warto poszukać sobie auta.
Znalazłeś auto, zadzwoń do nas, przeczytaj również: Przygotowanie do wyjazdu

Opel Meriva 2006.12 1.4 Benzyna - ogłoszenie nieaktualne - kupiony!

Samochód w idealnym stanie.

  • książka serwisowa
  • klimatyzacja
  • 109 tys przebiegu
  • 2 kluczyki 
  • skrzynia mechaniczna
  • cena 2100 EU
  • 66kW/90 KM
Aby skontaktować się z nami, mogą Państwo użyć również formularza zamieszczonego poniżej. Na wszystkie pytania, propozycje współpracy i oferty odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny

Wyślij wiadomość

REGULAMIN