Autozlitwy.pl

Wyjazd

Wyjazd

Wyjazd

Z uwagi że w chwili obecnej mamy lockdown, wjazd do Litwy, firma Dowolex prowadzi wyjazdy po auta z klientem i bez klienta, Udało się nam zorganizować pracę tak, aby można było wjechać do Litwy zrobić swoje i wrócić do Polski bez żadnej kwarantanny w Litwie jak i w Polsce.
Osoba zainteresowana sprowadzeniem auta z Litwy zapoznaje się z instrukcją takiego wyjazdu i kosztami z tym związanymi.
Kontakt z DOWOLEX za pośrednictwem połączeń telefonicznych, osobistych lub e-mail.
Osoba zainteresowana może również sama szukać auta na stronach litewskich: www.autoplius.lt oraz www.autogidas.lt strony te są w trzech językach: litewski, rosyjski i angielski. W przypadku znalezienia interesującego pojazdu, osoba ta wysyła pocztę e-mail z linkiem do ogłoszenia lub numer ID ogłoszenia celem sprawdzenia i kontaktu ze sprzedającym, celem pozyskania niezbędnych informacji na temat pojazdu w tym numeru VIN.
Po wykonaniu wszelkich niezbędnych czynności dotyczących danego pojazdu i zakwalifikowaniu jako w zainteresowaniu, organizujemy wyjazd. Sporządzamy dokumentację do wyjazdu z osobą zainteresowaną zwaną dalej klientem. sporządzamy dokument „Zakres czynności i wycena całej operacji” oraz drugi dokument „Umowa – Zlecenie”. zobacz wzór
Dalej przygotowujemy dokumenty służbowe do podróży służbowej.
dokumenty firmowe
cel podróży
zaświadczenie o szczepieniu lub test Covid -19 (PCR)
zgłoszenie wjazdu na teren Litwy w Ministerstwie Zdrowia Litwy.
Klienci udający się wspólnie z firmą Dowolex zapoznają się z cennik usług